Сучасна російська кулінарія Домашнє вино


ВИШНІВКА
Вишню засипати в бутель і пересипати цукром з розрахунку на 1 кг вишні 400 р. цукру. Зав’язати бутель марлею і поставити на сонці на 6 тижнів, щоб вишня перебродила. Потім злити вишневий сік, розлити в пляшки, закупорити і поставити в холодне місце. Вишню, що залишилася в бутлі, залити горілкою з розрахунку 0,5 літра на 1 кг вишні, щільно закрити і дати постояти при кімнатній температурі 2 місяці. Злити другу наливку, профільтрувати, розлити в пляшки, закупорити. Через 5 – 6 місяців наливку можна вживати.
ТЕРНІВКА
5 кг терну, 2 1/2 кг цукру, 4,5 літра горілки.
5 кг стиглого терну, добре промитого і обсушеного, покласти в бутель і пересипати 2 1/2 кг цукру. Зав’язати марлею і поставити на сонці на 6 тижнів. Коли терен перебродитиме, влити в нього 0,5 літрів горілки і дати постояти 4 місяці, після чого процідити наливку, влити 4 літри горілки, все вилити в емальовану каструлю, закип’ятити, охолодити, розлити по пляшках, щільно закупорити, залити парафіном, поставити в ящик, засинати сухим піском і тримати в сухому прохолодному місці. Наливка буде
готова через 6 місяців.
СЛИВ’ЯНКА
У бутель з широким горлом насипати (по саме горло) стиглих угорських слив і залити горілкою так, щоб вона покрила всі сливи. Поставити в темне місце на 6 тижнів, щільно закривши бутель пробкою. Після цього злити всю горілку, а сливу засипати цукром – скільки увійде. Знову бутель закупорити. Через 2 тижні злити сироп, що утворився, і змішати з горілкою, що раніше злиться. Профільтрувати, розлити в пляшки, закрити пробкою і залити парафіном. Зберігати в холодному місці. Слив’янка буде готова через 6 місяців.
НАЛИВКА “АСОРТІ”
1 кг полуниці, 1 кг абрикос, 1 кг малини, 1 кг вишні, 1 кг чорної смородини, 2,5 кг цукру, 5 літрів горілки.
Літом, у міру дозрівання ягід, в 3 – літровий бутель по черзі насипають спочатку 1 кг полуниці, пересипавши ягоду 500 р. цукру. коли з’являться абрикоси, в цей же бутель насипають понад полуницю 1 кг абрикос, засинають такою ж кількістю цукру, потім таким же чином насипають поступово малину, вишню, чорну смородину, пересипаючи кожного разу цукром. Із самого початку бутель з ягодами ставлять на сонці, закривши шийку марлею. Після засипки останнього сорту ягід бутель тримають на сонці ще 2 тижні. Потім заливають горілкою з розрахунку 1 літр на 1 кг ягід, щільно закупорюють пробкою і ставлять на 1 місяць в холодне місце. Потім проціджують, розливають наливку в пляшки, закупорюють пробкою.
Подавати наливку до столу можна через 3 – 4 місяці.
ВИНО З ШИПШИНИ
1 кг стиглої шипшини, 3 л. води, 1 кг цукру.


0 Відгуків на “Сучасна російська кулінарія Домашнє вино”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук